Επισκόπηση
Προσδιορισμός
ED060XH2

ED060XH2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | ED060XH2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | E Ink |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| πίνακας Τύπος | EPD |
| ED060XH2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 ~ 70 °C |
ED060XH2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 758×1024 |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | Rectangle |
| Πυκνότητα pixel | 212 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 3:4 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Βάρος | 66±5g |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Ενεργός χώρος | 90.58×122.368 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 101.8×138.4 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 2.61 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape / Portrait |
| Οθόνη αφής | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ED060XH2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | Reflective |
|---|---|
| Λάμψη | 120 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| Εμφάνιση χρώματος | Grayscale (4-bit) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.43/1.81 (Typ./Max.)(9 points) |
| Αντανακλαστικότητα | 40% (Typ.) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
ED060XH2 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Front light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 5S1P |
| Λάμπα σχήμα | 1 string |
| Τάση λαμπτήρα | 16.5V (Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 20mA (Max.) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 330mW (Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
ED060XH2 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | Parallel Data |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel Data (8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 1.5/4.0mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
