DV550FHB-NV1

| πίνακας Μοντέλο | DV550FHB-NV1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DV550FHB-NV1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | - |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Απάντηση | 8 (Typ.)(G to G) ms |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Λειτουργία εργασίας | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Πάχος γυαλιού | - |
| Διαπερατότητα | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Βάθος χρώματος | 16.7M 74% (CIE1931) |
| Οπίσθιο φωτισμό | No B/L |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 10-bit) , Connector , 51 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων BOE DV550FHB-NV1.
Τα BOE DV550FHB-NV1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE DV550FHB-NV1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE DV550FHB-NV1 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE DV550FHB-NV1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα BOE DV550FHB-NV1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE DV550FHB-NV1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE DV550FHB-NV1 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE DV550FHB-NV1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DV550FHB-NV1"
- BOE DV550FHB-NV1
- Φύλλο δεδομένων DV550FHB-NV1
- Εικόνα DV550FHB-NV1
- Τιμή DV550FHB-NV1
- Διανομέας DV550FHB-NV1

