Επισκόπηση
Προσδιορισμός
DLC1500ABG-1
DLC1500ABG-1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | DLC1500ABG-1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1500ABG-1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 70 °C |
DLC1500ABG-1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 85 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Βάρος | 1.0Kgs (Typ.) |
| Ενεργός χώρος | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 307.4×231.3 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 326.5×253.5 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 11.3 (Typ.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
DLC1500ABG-1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
DLC1500ABG-1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
DLC1500ABG-1 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 25K(Typ.) (Hours) |
| Τάση λαμπτήρα | 54/56V (Min./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 210mA (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
DLC1500ABG-1 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 605/730mA (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 2.0/2.5W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - DF14-20S-1.25C, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
