DLC0350BMG-1
| πίνακας Μοντέλο | DLC0350BMG-1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC0350BMG-1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 53.64×71.52 mm |
| Περίγραμμα | 64×85×3.13 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating |
| Λόγος αντίθεσης | 150:1 (Typ.)(Transmissive) 6.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 40/45/55/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 50 pins |
| Τάση εισόδου | 2.8/15/-10V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC0350BMG-1.
Τα DLC DLC0350BMG-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC0350BMG-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC0350BMG-1 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC0350BMG-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC0350BMG-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC0350BMG-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC0350BMG-1 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC0350BMG-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC0350BMG-1"
- DLC DLC0350BMG-1
- Φύλλο δεδομένων DLC0350BMG-1
- Εικόνα DLC0350BMG-1
- Τιμή DLC0350BMG-1
- Διανομέας DLC0350BMG-1
