COM57H5M64KSC

| πίνακας Μοντέλο | COM57H5M64KSC |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| COM57H5M64KSC Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 115.2×86.4 mm |
| Περίγραμμα | 130.32×101.2×14 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 5S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων ORTUSTECH COM57H5M64KSC.
Τα ORTUSTECH COM57H5M64KSC είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ORTUSTECH COM57H5M64KSC ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ORTUSTECH COM57H5M64KSC ή άλλων LCD ORTUSTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ORTUSTECH COM57H5M64KSC στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα ORTUSTECH COM57H5M64KSC είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ORTUSTECH COM57H5M64KSC ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ORTUSTECH COM57H5M64KSC ή άλλων LCD ORTUSTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ORTUSTECH COM57H5M64KSC στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "COM57H5M64KSC"
- ORTUSTECH COM57H5M64KSC
- Φύλλο δεδομένων COM57H5M64KSC
- Εικόνα COM57H5M64KSC
- Τιμή COM57H5M64KSC
- Διανομέας COM57H5M64KSC

