COM50T5124GTC

| πίνακας Μοντέλο | COM50T5124GTC |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| COM50T5124GTC Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 100.8×75.6 mm |
| Περίγραμμα | 108.3×87.55×4.65 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 200:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 35/35/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 67 pins |
| Τάση εισόδου | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων ORTUSTECH COM50T5124GTC.
Τα ORTUSTECH COM50T5124GTC είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ORTUSTECH COM50T5124GTC ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ORTUSTECH COM50T5124GTC ή άλλων LCD ORTUSTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ORTUSTECH COM50T5124GTC στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα ORTUSTECH COM50T5124GTC είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ORTUSTECH COM50T5124GTC ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ORTUSTECH COM50T5124GTC ή άλλων LCD ORTUSTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ORTUSTECH COM50T5124GTC στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "COM50T5124GTC"
- ORTUSTECH COM50T5124GTC
- Φύλλο δεδομένων COM50T5124GTC
- Εικόνα COM50T5124GTC
- Τιμή COM50T5124GTC
- Διανομέας COM50T5124GTC

