CLAG024G201C0

| πίνακας Μοντέλο | CLAG024G201C0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAG024G201C0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 48×35.685 mm |
| Περίγραμμα | 52.4×43.56×1 mm |
| Επιφάνεια | Without Polarizer |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Driver IC | Suggest OTA5182A |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CPT CLAG024G201C0.
Τα CPT CLAG024G201C0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAG024G201C0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAG024G201C0 ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAG024G201C0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CPT CLAG024G201C0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAG024G201C0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAG024G201C0 ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAG024G201C0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "CLAG024G201C0"
- CPT CLAG024G201C0
- Φύλλο δεδομένων CLAG024G201C0
- Εικόνα CLAG024G201C0
- Τιμή CLAG024G201C0
- Διανομέας CLAG024G201C0

