Επισκόπηση
Προσδιορισμός
CLAA101WB03

CLAA101WB03 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | CLAA101WB03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAA101WB03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 ~ 65 °C |
CLAA101WB03 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 155 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.05435×0.16305 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16305×0.16305 mm (H×V) |
| Βάρος | 180g (Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 222.726×125.222 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 225.75×128.3 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 248.8×148 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 3.6 (Max.) mm |
| Στυλ σχήματος | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Τρύπες και στηρίγματα | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
CLAA101WB03 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 3 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
CLAA101WB03 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 3.26W (Max.) |
CLAA101WB03 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 15K(Min.) (Hours) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 1.78/1.84/1.91 (Min./Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 160/430mA (Typ./Max.) |
CLAA101WB03 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 370/440mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Διασύνδεση σήματος | Tyco - 5-2069716-3, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
