CLAA088WA01XN

| πίνακας Μοντέλο | CLAA088WA01XN |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAA088WA01XN Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 209.28×78.48 mm |
| Περίγραμμα | 229.6×97.3×6.3 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3S14P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/13.0/20/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/IGH/IGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CPT CLAA088WA01XN.
Τα CPT CLAA088WA01XN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAA088WA01XN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAA088WA01XN ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAA088WA01XN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CPT CLAA088WA01XN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAA088WA01XN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAA088WA01XN ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAA088WA01XN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "CLAA088WA01XN"
- CPT CLAA088WA01XN
- Φύλλο δεδομένων CLAA088WA01XN
- Εικόνα CLAA088WA01XN
- Τιμή CLAA088WA01XN
- Διανομέας CLAA088WA01XN
