Επισκόπηση
Προσδιορισμός
C-51847NFJ-SLW-AEN

C-51847NFJ-SLW-AEN Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | C-51847NFJ-SLW-AEN |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.9 inch, 20×4 |
| πίνακας Τύπος | FSTN-LCD |
| C-51847NFJ-SLW-AEN Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
C-51847NFJ-SLW-AEN μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Μορφή εμφάνισης | 20 characters × 4 lines |
|---|---|
| Εμφάνιση γραμματοσειρών | 5×8 dots |
| Μέγεθος χαρακτήρων | 2.95×4.75 mm |
| Χαρακτήρας Pitch | 3.55×5.35 mm |
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | Rectangle |
| Αναλογία απεικόνισης | >3:1 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.5936×0.5936 mm (H×V) |
| Βάρος | 74.2g (Max.) |
| Ενεργός χώρος | 70.4×20.8 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 76.0×25.2 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 98.5×61 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 15.6 (Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Face mounting holes (4-Φ2.8) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
C-51847NFJ-SLW-AEN Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | STN, Black/White (Positive), Transflective |
|---|---|
| Λάμψη | 40 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 5 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | Monochrome () |
| Χρόνος απόκρισης | 80/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
C-51847NFJ-SLW-AEN Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 240mW (Max.) |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | Duty: 1/16 , Bias: 1/4 |
C-51847NFJ-SLW-AEN backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1S2P |
| Λάμπα σχήμα | Parallel |
| Τάση λαμπτήρα | 3.5/4.0V (Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 30mA (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Pad |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
C-51847NFJ-SLW-AEN διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | Parallel Data |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel Data (8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 4.8V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 2.8/4.2mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Pad |
