B140HAT01.0

| πίνακας Μοντέλο | B140HAT01.0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B140HAT01.0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ενεργός χώρος | 309.14×173.89 mm |
| Περίγραμμα | 326.18×206.94×5.2 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (7H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Οπτική γωνία | 89/89/89//89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B140HAT01.0.
Τα AUO B140HAT01.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B140HAT01.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B140HAT01.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B140HAT01.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B140HAT01.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B140HAT01.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B140HAT01.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B140HAT01.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B140HAT01.0"
- AUO B140HAT01.0
- Φύλλο δεδομένων B140HAT01.0
- Εικόνα B140HAT01.0
- Τιμή B140HAT01.0
- Διανομέας B140HAT01.0

