B133ZAN02.1

| πίνακας Μοντέλο | B133ZAN02.1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B133ZAN02.1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Περιοχή εμφάνισης | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 229.26(W)×186.92(H) ×2.2(D) mm |
| Λάμψη | 340 cd/m² (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Στυλ σχήματος | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Επιφάνεια | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1800:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Τύπος λάμπας | WLED , With LED Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 Lanes) , Connector |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B133ZAN02.1.
Τα AUO B133ZAN02.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B133ZAN02.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B133ZAN02.1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B133ZAN02.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B133ZAN02.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B133ZAN02.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B133ZAN02.1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B133ZAN02.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B133ZAN02.1"
- AUO B133ZAN02.1
- Φύλλο δεδομένων B133ZAN02.1
- Εικόνα B133ZAN02.1
- Τιμή B133ZAN02.1
- Διανομέας B133ZAN02.1

