B133HAN04.4

| πίνακας Μοντέλο | B133HAN04.4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B133HAN04.4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 293.472(H)×165.078(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | - |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K |
| Πηγή φωτός | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Στυλ φόρμας | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | eDP (2 Lanes) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B133HAN04.4.
Τα AUO B133HAN04.4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B133HAN04.4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B133HAN04.4 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B133HAN04.4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B133HAN04.4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B133HAN04.4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B133HAN04.4 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B133HAN04.4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B133HAN04.4"
- AUO B133HAN04.4
- Φύλλο δεδομένων B133HAN04.4
- Εικόνα B133HAN04.4
- Τιμή B133HAN04.4
- Διανομέας B133HAN04.4
