B116XAN04.1

| πίνακας Μοντέλο | B116XAN04.1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B116XAN04.1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 256.125×144 mm |
| Περίγραμμα | 268×168×3 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 27 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B116XAN04.1.
Τα AUO B116XAN04.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B116XAN04.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B116XAN04.1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B116XAN04.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B116XAN04.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B116XAN04.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B116XAN04.1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B116XAN04.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B116XAN04.1"
- AUO B116XAN04.1
- Φύλλο δεδομένων B116XAN04.1
- Εικόνα B116XAN04.1
- Τιμή B116XAN04.1
- Διανομέας B116XAN04.1

