B104SN03 V2

| πίνακας Μοντέλο | B104SN03 V2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B104SN03 V2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 211.2×158.4 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | CCFL |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B104SN03 V2.
Τα AUO B104SN03 V2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B104SN03 V2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B104SN03 V2 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B104SN03 V2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B104SN03 V2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B104SN03 V2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B104SN03 V2 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B104SN03 V2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B104SN03 V2"
- AUO B104SN03 V2
- Φύλλο δεδομένων B104SN03 V2
- Εικόνα B104SN03 V2
- Τιμή B104SN03 V2
- Διανομέας B104SN03 V2

