AT080TN42

| πίνακας Μοντέλο | AT080TN42 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN42 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 162×121.5 mm |
| Περίγραμμα | 183×141 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 3S9P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων INNOLUX AT080TN42.
Τα INNOLUX AT080TN42 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX AT080TN42 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX AT080TN42 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX AT080TN42 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα INNOLUX AT080TN42 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX AT080TN42 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX AT080TN42 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX AT080TN42 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AT080TN42"
- INNOLUX AT080TN42
- Φύλλο δεδομένων AT080TN42
- Εικόνα AT080TN42
- Τιμή AT080TN42
- Διανομέας AT080TN42
