AT070MP01

| πίνακας Μοντέλο | AT070MP01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AT070MP01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Περιοχή εμφάνισης | 152.4(W)×91.44(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 169.8(W)×109.7(H) ×9.4(D) mm |
| Λάμψη | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 200g |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | 154.4(W)×93.5(H) mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Τύπος λάμπας | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Mitsubishi AT070MP01.
Τα Mitsubishi AT070MP01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AT070MP01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AT070MP01 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AT070MP01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Mitsubishi AT070MP01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AT070MP01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AT070MP01 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AT070MP01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AT070MP01"
- Mitsubishi AT070MP01
- Φύλλο δεδομένων AT070MP01
- Εικόνα AT070MP01
- Τιμή AT070MP01
- Διανομέας AT070MP01
