ACX502BMU-7

| πίνακας Μοντέλο | ACX502BMU-7 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| ACX502BMU-7 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 80:1 (Typ.)(Transmissive) 7:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 pcs WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου | 3.0/5.0V (Typ.)(VDD1/VDD2) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SONY ACX502BMU-7.
Τα SONY ACX502BMU-7 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SONY ACX502BMU-7 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SONY ACX502BMU-7 ή άλλων LCD SONY, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SONY ACX502BMU-7 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SONY ACX502BMU-7 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SONY ACX502BMU-7 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SONY ACX502BMU-7 ή άλλων LCD SONY, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SONY ACX502BMU-7 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ACX502BMU-7"
- SONY ACX502BMU-7
- Φύλλο δεδομένων ACX502BMU-7
- Εικόνα ACX502BMU-7
- Τιμή ACX502BMU-7
- Διανομέας ACX502BMU-7
