AA106TA11DDA11

| πίνακας Μοντέλο | AA106TA11DDA11 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AA106TA11DDA11 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1280(RGB)×768 , WXGA |
| Περιοχή εμφάνισης | 231.36(W)×138.816(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 260(W)×167(H) mm |
| Λάμψη | 800 cd/m² (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 640g |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Επιφάνεια | Clear, Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Τύπος λάμπας | WLED , 100K hours , Without Driver |
| Οθόνη αφής | PCAP, Tape Bonding |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Mitsubishi AA106TA11DDA11.
Τα Mitsubishi AA106TA11DDA11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA106TA11DDA11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA106TA11DDA11 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA106TA11DDA11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Mitsubishi AA106TA11DDA11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA106TA11DDA11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA106TA11DDA11 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA106TA11DDA11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AA106TA11DDA11"
- Mitsubishi AA106TA11DDA11
- Φύλλο δεδομένων AA106TA11DDA11
- Εικόνα AA106TA11DDA11
- Τιμή AA106TA11DDA11
- Διανομέας AA106TA11DDA11

