AA070ME01CDA11

| πίνακας Μοντέλο | AA070ME01CDA11 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME01CDA11 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 152.4 × 91.44 (H×V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Φωτεινότητα | 800 (Typ.)(cd/m²) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλή προβολή στο | - |
| Βάθος χρώματος | 262K/16.7M 54% (CIE1931) |
| Μάζα | 350g |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Περίγραμμα (mm) | 189.8 × 129.7 × 14.6 (H×V×D) |
| Θεραπευτική αγωγή | Clear, Hard coating (5H) |
| Λόγος αντίθεσης | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία εργασίας | TN, Normally White, Transmissive |
| Απάντηση | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Οπίσθιο φωτισμό | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Οθόνη αφής | PCAP |
| Τύπος σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 3.3V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Mitsubishi AA070ME01CDA11.
Τα Mitsubishi AA070ME01CDA11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA070ME01CDA11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA070ME01CDA11 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA070ME01CDA11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Mitsubishi AA070ME01CDA11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA070ME01CDA11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA070ME01CDA11 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA070ME01CDA11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AA070ME01CDA11"
- Mitsubishi AA070ME01CDA11
- Φύλλο δεδομένων AA070ME01CDA11
- Εικόνα AA070ME01CDA11
- Τιμή AA070ME01CDA11
- Διανομέας AA070ME01CDA11

