A050VW01 V1

| πίνακας Μοντέλο | A050VW01 V1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| A050VW01 V1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 108×64.8 mm |
| Περίγραμμα | 119.6×76.5×4.54 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 300:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 7S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO A050VW01 V1.
Τα AUO A050VW01 V1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO A050VW01 V1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO A050VW01 V1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO A050VW01 V1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO A050VW01 V1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO A050VW01 V1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO A050VW01 V1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO A050VW01 V1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "A050VW01 V1"
- AUO A050VW01 V1
- Φύλλο δεδομένων A050VW01 V1
- Εικόνα A050VW01 V1
- Τιμή A050VW01 V1
- Διανομέας A050VW01 V1

