Επισκόπηση
Προσδιορισμός
28QVF1H

28QVF1H Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | 28QVF1H |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF1H Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
| Παρατηρήσεις | Right side 2 in 1 FPC; CPU (8/9/16/18bit) |
28QVF1H μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 141 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 3:4 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Βάρος | TBD |
| Επιφάνεια | Clear, Hard coating |
| Ενεργός χώρος | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 49×69 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 2.06 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape / Portrait |
| Οθόνη αφής | Without |
28QVF1H Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 350 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
28QVF1H Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 297mW (Typ.) |
|---|---|
| Driver IC | Built-in R61505V(W) |
28QVF1H backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 4S1P |
| Λάμπα σχήμα | 1 string |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 260mW (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
28QVF1H διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | CPU |
|---|---|
| Κλάση σήματος | CPU |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 37mW (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
