TCG104VGLABANN-AN30

| πίνακας Μοντέλο | TCG104VGLABANN-AN30 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VGLABANN-AN30 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 211.2×158.4 mm |
| Περίγραμμα | 240.7×180.2×9.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Χρόνος απόκρισης | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ./Max.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Kyocera TCG104VGLABANN-AN30.
Τα Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TCG104VGLABANN-AN30"
- Kyocera TCG104VGLABANN-AN30
- Φύλλο δεδομένων TCG104VGLABANN-AN30
- Εικόνα TCG104VGLABANN-AN30
- Τιμή TCG104VGLABANN-AN30
- Διανομέας TCG104VGLABANN-AN30

