Επισκόπηση
Προσδιορισμός
S091WX02

S091WX02 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | S091WX02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.1 inch, 1280×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| S091WX02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 70 °C |
| Παρατηρήσεις | 3/5 cut of 10.1 inch |
S091WX02 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1280(RGB)×480 (DVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 149 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 8:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Βάρος | TBD |
| Ενεργός χώρος | 216.96×81.36 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 220.46×84.86 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 231.6×94.7 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 5.5 (Typ.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Face mounting holes (4-Φ3, 2-Φ3.2) on left, right slugs |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
S091WX02 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 500 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
S091WX02 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
S091WX02 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 3S12P |
| Λάμπα σχήμα | Array |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Typ.) (Hours) |
| Τάση λαμπτήρα | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 240/300mA (Typ./Max.) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 2.3/2.97W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
S091WX02 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 2.5/8.2/22/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | Vigorconn - F62240-H1210A, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
