LQ030T5DG01

| πίνακας Μοντέλο | LQ030T5DG01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 480×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ030T5DG01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 66.84×36.72 mm |
| Περίγραμμα | 77×48 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ030T5DG01.
Τα SHARP LQ030T5DG01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ030T5DG01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ030T5DG01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ030T5DG01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ030T5DG01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ030T5DG01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ030T5DG01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ030T5DG01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ030T5DG01"
- SHARP LQ030T5DG01
- Φύλλο δεδομένων LQ030T5DG01
- Εικόνα LQ030T5DG01
- Τιμή LQ030T5DG01
- Διανομέας LQ030T5DG01

