Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LMS350GF13

LMS350GF13 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LMS350GF13 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LMS350GF13 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
| Παρατηρήσεις | 3 in 1 FPC |
LMS350GF13 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 115 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Βάρος | 42g (Typ.) |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 72.08×54.56 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 76.9×63.9 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 4.25±0.2 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Embeded (4-wire Resistive, Film / Film-Glass) |
LMS350GF13 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, TMR |
|---|---|
| Λάμψη | 320 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 65/65/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.320; Wy:0.340 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
LMS350GF13 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
LMS350GF13 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 6S1P |
| Λάμπα σχήμα | 1 string |
| Λάμπα ρεύματος | 20mA (Typ.) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 400mW (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LMS350GF13 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | TTL |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDD) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 60/70mW (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
