Επισκόπηση
Προσδιορισμός
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAF047LD42 TXX Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45 ~ 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 236 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 9:16 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| Επιφάνεια | Without Polarizer |
| Ενεργός χώρος | 58×103.104 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 60.796×111 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 0.4 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Without |
CLAF047LD42 TXX Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Διαπερατότητα | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
CLAF047LD42 TXX Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Driver IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
