Επισκόπηση
Προσδιορισμός
AM-800480-050D

AM-800480-050D Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | AM-800480-050D |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 188 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 15:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 108×64.8 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 2.9±0.1 mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Without |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
AM-800480-050D Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
AM-800480-050D Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Αντίστροφη σάρωση | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
AM-800480-050D διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | TTL |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
