AM-320240-015A

| πίνακας Μοντέλο | AM-320240-015A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.5 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240-015A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 33.12×25.44 mm |
| Περίγραμμα | 36.9×33.2×2.7 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Serial RGB (6-bit) + SPI , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Amson AM-320240-015A.
Τα Amson AM-320240-015A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Amson AM-320240-015A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Amson AM-320240-015A ή άλλων LCD Amson, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Amson AM-320240-015A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Amson AM-320240-015A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Amson AM-320240-015A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Amson AM-320240-015A ή άλλων LCD Amson, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Amson AM-320240-015A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AM-320240-015A"
- Amson AM-320240-015A
- Φύλλο δεδομένων AM-320240-015A
- Εικόνα AM-320240-015A
- Τιμή AM-320240-015A
- Διανομέας AM-320240-015A
